Follow us Today has already donated 1,439.26 €

Atbalsts Ričardam Edžum Leimanim

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina

Gadā nepieciešami: 2750 lati.

Ričards Edžus Leimanis, dz. g. 2007., Rīga

Ričards Edžus dzimis priekšlaicīgās dvīņu dzemdībās 29. grūtniecības nedēļā. Pirmos divus dzīves mēnešus dvīņi ar mammu pavadīja slimnīcā, cīnoties par izdzīvošanu, kā arī lai pieņemtos svarā, jo  bērni piedzima  ļoti maziņi. Ģimenē, radu lokā bērnus  mazā dzimšanas svara (1090 g) dēļ,  mīļi sauca par "cukurpaciņām".

Ričardiņa diagnoze BCT (bērnu cerebrālā trieka) ar spastiko tetraparēzi. Viņš tagad savā vecumā stabili tur galviņu, lien, pats cenšas ēst, sēž, tekoši runā un dzied, dejo kā nu sanāk. Ričardiņš ir ļoti sabiedrisks un jautrs cilvēkbērniņš ar vislielāko sapni par skriešanu, lēkšanu, dejošanu, tāpat kā to dara dvīņu māsiņa.
Puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu, regulāri un ar ļoti lielu atdevi vingro, apmeklējot rehabilitācijas iestādes Rīgā, kā arī mājas apstākļos fizioterapeita uzraudzībā.

 

Ričards saņēmis rehabilitācijas kursu arī NRC „Vaivari”, bet diemžēl rindas garas, jāgaida līdz nākamajam rehabilitācijas kursam 1.5gadu.
Ģimene dara visu, lai Ričarda veselību uzlabotu. Tagad ir iespēja saņemt ārstniecības kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Sazinoties ar ārstiem ģimene saņēmusi pozitīvu atbildi, ka Ričardu tur gaida. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas klīnikā ir 2750 lati.

Ričards un ģimene ir pateicīga visiem, kuri  ziedo.

Lielum lielais paldies visiem Ričarda Edžus labajiem enģeļiem!

 Projekts ievietots portālā: 08.04.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Stand With Ukraine

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 674.60 €