Seko mums Šodien saziedoti jau 3,169.50 €

Atbalsts Renātam Kirilovam

Mērķis: rehabilitācija Truskavecā,Ukraina
Gadā nepieciešams: 10180 latu
Renāts Kirilovs, dz.g. 2004., Bauska

Renāts piedzima 37. grūtniecības nedēļā. Skābekļa bada rezultātā zēnam radās veselības problēmas, kas viņu vajās visu mūžu – viņam ir bērnu cerebrālā trieka, kas izpaužas galvas smadzeņu bojājumā, psihomotorās attīstības aizturē. Zēnam ir kustību un runāšanas problēmas. Zēna māmiņa ļoti vēlas atkārtoti savam bērnam nodrošināt rehabilitāciju Ukrainā, Truskavecā, jo tā varētu maksimāli uzlabot zēna veselību.

Kā raksta Renāta māmiņa, tad "rehabilitācijas laikā bērna veselībā notika vairākas izmaiņas: uzlabojās sīkā roku motorika, samazinājās spastika kājās, turoties pie gultiņas, zēns mēģina pats celties augšā, kā arī rāpot iemācījās pats, apsēsties, ir kļuvis daudz aktīvāks. Drošāk sāka staigāt, turoties pie abām rokām. Vienlaikus Renāts sāka izrunāt vairākas zilbes.”

Vecāki vēlas nodrošināt atkārtotu rehabilitāciju Truskavecā. Savukārt, Truskavecā gūtais jānostiprina ar vingrošanu, masāžām, raitterapiju, baseina nodarbībām un osteopāta apmeklējumu. Katra no šīm aktivitātēm izmaksā no 500 - 1000 Ls gadā un vecākiem ir jāizšķiras par finansiāli pieejamāko rehabilitācijas veidu.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Eglītim

Palīdzība Damiram Paeglem

Palīdzība Artim Miglānam

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 551.41 €