Seko mums Šodien saziedoti jau 8,909.50 €

Atbalsts Raivo un Elvim Dauģiem

Mērķis: Reitterapija, ārstniecības kursi Maskavas medicīnas tehnoloģiju institūtā.  
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Raivo Dauģis, Elvis Dauģis, dz.g. 1998., Madona 

Elvis un Raivo ir dvīņu puikas. Gada vecumā abiem zēniem tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un spastiska tetraparēze. Turklāt Elvis vēl slimo arī ar epilepsiju, bet Raivo ir bronhiālā astma.

Raivo apmeklē Kalsnavas pamatskolas “Kāpēcīšu" klasi. Tā kā zēniem vēl ir apgrūtinātas roku un kāju kustības, tad ar skolotāju palīdzību cenšas darboties. Raivo ir dzīvespriecīgs, smaidošs, saprotošs un reizēm niķu pilns puika, bet ar vēlmi kaut pa mazumiņam, nostāties uz savām kājām. 

 Dotajā brīdī ar ortozes SWASH palīdzību Raivo jūtās stabilāk un drošāk. Zēns ir ļoti priecīgs un laimīgs, ka ar šīs ortozes palīdzību un mammas atbalstu ir sācis savu iespēju robežās iet. Jūtami uzlabojusies sīkā pirkstu muskulatūra, sāk attīstīties taustes izjūtas, spēj satvert sīkus priekšmetus un tos noturēt. Uzlabojušās runas spējas. 
 Elvis joprojām attīstības ziņā ir smagākā stāvoklī nekā Raivo. Zēnam ir nepieciešama lielāka uzmanība un aprūpe. Zēnam patīk klausīties mūziku. Reitterapija Elvim sniedz pozitīvas emocijas un atslābina saspringtos muskulīšus.

Brālīšu turpmākai pilnveidei, attīstībai būtu nepieciešams turpināt iesākto ārstēšanas terapiju, kā arī rast jaunas iespējas turpmākai ārstniecībai.

Ar ziedotāju atbalstu zēni ir saņēmuši rehabilitāciju Līgatnes rehabilitācijas centrā, apmeklējuši Medicīnas tehnoloģijas institūtu Maskavā(www.biocyte.ru) ,Jauno medicīnas tehnoloģijas centru Tulā (www.cnmt-tula.ru) ,kā arī reitterapijas nodarbības Jātnieku klubā „Pakavs”.

Zēnu mamma vēlas teikt lielu, lielu PALDIES mūsu atbalstītājiem, ziedotājiem un mūs mīļajiem sargeņģeļiem, jo bez jūsu atbalsta un palīdzības mēs nespētu sasniegt to, ko esam sasnieguši .

Lai turpinātu ārstēšanos gadā nepieciešami 6000 lati. Dvīņu mammai šādas naudas nav, tādēļ viņa lūdz ziedotāju palīdzību.

Palīdzēsim Elvim un Raivo!

Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Markam Bindukam

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 876.94 €