Follow us Today has already donated 2,729.97 €

Atbalsts Raivo un Elvim Dauģiem

Mērķis: Reitterapija, ārstniecības kursi Maskavas medicīnas tehnoloģiju institūtā.  
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Raivo Dauģis, Elvis Dauģis, dz.g. 1998., Madona 

Elvis un Raivo ir dvīņu puikas. Gada vecumā abiem zēniem tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un spastiska tetraparēze. Turklāt Elvis vēl slimo arī ar epilepsiju, bet Raivo ir bronhiālā astma.

Raivo apmeklē Kalsnavas pamatskolas “Kāpēcīšu" klasi. Tā kā zēniem vēl ir apgrūtinātas roku un kāju kustības, tad ar skolotāju palīdzību cenšas darboties. Raivo ir dzīvespriecīgs, smaidošs, saprotošs un reizēm niķu pilns puika, bet ar vēlmi kaut pa mazumiņam, nostāties uz savām kājām. 

 Dotajā brīdī ar ortozes SWASH palīdzību Raivo jūtās stabilāk un drošāk. Zēns ir ļoti priecīgs un laimīgs, ka ar šīs ortozes palīdzību un mammas atbalstu ir sācis savu iespēju robežās iet. Jūtami uzlabojusies sīkā pirkstu muskulatūra, sāk attīstīties taustes izjūtas, spēj satvert sīkus priekšmetus un tos noturēt. Uzlabojušās runas spējas. 
 Elvis joprojām attīstības ziņā ir smagākā stāvoklī nekā Raivo. Zēnam ir nepieciešama lielāka uzmanība un aprūpe. Zēnam patīk klausīties mūziku. Reitterapija Elvim sniedz pozitīvas emocijas un atslābina saspringtos muskulīšus.

Brālīšu turpmākai pilnveidei, attīstībai būtu nepieciešams turpināt iesākto ārstēšanas terapiju, kā arī rast jaunas iespējas turpmākai ārstniecībai.

Ar ziedotāju atbalstu zēni ir saņēmuši rehabilitāciju Līgatnes rehabilitācijas centrā, apmeklējuši Medicīnas tehnoloģijas institūtu Maskavā(www.biocyte.ru) ,Jauno medicīnas tehnoloģijas centru Tulā (www.cnmt-tula.ru) ,kā arī reitterapijas nodarbības Jātnieku klubā „Pakavs”.

Zēnu mamma vēlas teikt lielu, lielu PALDIES mūsu atbalstītājiem, ziedotājiem un mūs mīļajiem sargeņģeļiem, jo bez jūsu atbalsta un palīdzības mēs nespētu sasniegt to, ko esam sasnieguši .

Lai turpinātu ārstēšanos gadā nepieciešami 6000 lati. Dvīņu mammai šādas naudas nav, tādēļ viņa lūdz ziedotāju palīdzību.

Palīdzēsim Elvim un Raivo!

Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for Ukrainian refugees

Stand With Ukraine

For Families with Disabled Children

Drones for Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 389.58 €