Seko mums Šodien saziedoti jau 7,354.70 €

Atbalsts Nikolai Pinčukai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā 
Gadā nepieciešami: 3676 lati
Nikola Pinčuka, dz.g. 2008., Jūrmala 

Mazajai Nikolai ir bērnu cerebrālā trieka. Meitenīte ir kustīga, centīga, bet slimība traucē visu darīt pareizi.

 Neprot turēt karotīti, nevar satvert priekšmetus, pudelīti var noturēt nedaudz. Nikola nepareizi liek kreiso kājiņu, slikti darbojas labās rociņas pirksti. Rāpo četrrāpus, iet pie vienas rociņas turoties, bet ļoti nestabili.
Pati meitenīte rupjo barību  nekošļā, ēd tikai blenderētu vai šķidru. Reti saka dažus vārdus . Rāpojot labo rociņu pārsvarā liek kulaciņā.

Mazajai meitenītei ir nepieciešami rehabilitācijas kursi Latvijā. Regulāri ir jāsaņem fizioterapija, reitterapija, masāžas, ūdensterapija, jāapmeklē mikrologopēds.
Ģimene pati nevar sakrāt summu, kas nepiečiešama Nikolas ārstniecībai, tāpēc lūdz sabiedrības atbalstu.
Gadā kopā nepieciešami 3676 lati.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Kara bēgļu atbalstam

Esi piemērs!

Palīdzība Sabīne Strode

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 289.30 €