Seko mums Šodien saziedoti jau 561.00 €

Atbalsts Ņikitam Kučerovam

Ņikita Kučerovs, dz. g. 2002., Rēzekne
Mērķis: rehabilitācija Latvijā – reitterapija.
Gadā nepieciešams: 900 lati.

 Ņikita pēc dzimšanas saslima ar strutainu meningoencefalītu ar abscesu dobumam pieres daivā. Uzstādītā diagnoze pēc saslimšanas ir  organisks atrofisks centrālās nervu sistēmas bojājums ar hidrocefāliju. Kreisā sejas nerva perifērs bojājums. Spastiska tetraparēze regresijas stadija, mentāli attīstības traucējumi.

Zēna fiziskā attīstība atbilst normai(staigā, skrien, lec), bet ir traucēts vestibulārais aparāts. Daļēju galvas smadzeņu darbības traucējumu dēļ ir problēmas ar mācību vielas apguvi. Ņikita ar grūtībām iegaumē burtus un skaitļus.  Zēns ir pārcietis vairākas operācijas.
Ņikita apmeklē logopēdisko pamatskolu. Ņikitas vecāki abi strādā algotu darbu. No saviem līdzekļiem ģimene apmaksā fizioterapijas nodarbības, baseina apmeklējumu. Zēnam tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi NRC ”Vaivari” un rehabilitācijas centrā „Rāzna”.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību reitterapijas nodarbību apmaksai. Apmeklējot regulāri reitterapijas nodarbības Ņikita ir kļuvis mierīgāks, saprātīgāks un atjautīgāks. Ir uzlabojusies līdzsvara izjūta. Zēnam ir uzlabojusies saskarsme ar apkārtējiem cilvēkiem un ir pozitīva attieksme pret dzīvniekiem.

Lai gūtu vēlamo rezultātu no reitterapijas nodarbībām tiek rekomendēts saņemt zirgu terapiju 3 reizes nedēļā. Vienas nodarbības izmaksas ir 5 lati.  Mēnesī reitterapijas nodarbības izmaksā 75 lati, ko zēna vecāki šobrīd atļauties apmaksāt paši nevar.

Lai Ņiķita varētu reitterapijas pakalpojumu saņemt gada garumā nepieciešami 900 lati.

 

Palīdzēsim Ņikitam!

 

Projekts ievietots portālā 01.01.2012

Projekts noslēgts 31.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 284.17 €