Follow us Today has already donated 8,764.50 €

Atbalsts Ņikitam Kučerovam

Ņikita Kučerovs, dz. g. 2002., Rēzekne
Mērķis: rehabilitācija Latvijā – reitterapija.
Gadā nepieciešams: 900 lati.

 Ņikita pēc dzimšanas saslima ar strutainu meningoencefalītu ar abscesu dobumam pieres daivā. Uzstādītā diagnoze pēc saslimšanas ir  organisks atrofisks centrālās nervu sistēmas bojājums ar hidrocefāliju. Kreisā sejas nerva perifērs bojājums. Spastiska tetraparēze regresijas stadija, mentāli attīstības traucējumi.

Zēna fiziskā attīstība atbilst normai(staigā, skrien, lec), bet ir traucēts vestibulārais aparāts. Daļēju galvas smadzeņu darbības traucējumu dēļ ir problēmas ar mācību vielas apguvi. Ņikita ar grūtībām iegaumē burtus un skaitļus.  Zēns ir pārcietis vairākas operācijas.
Ņikita apmeklē logopēdisko pamatskolu. Ņikitas vecāki abi strādā algotu darbu. No saviem līdzekļiem ģimene apmaksā fizioterapijas nodarbības, baseina apmeklējumu. Zēnam tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi NRC ”Vaivari” un rehabilitācijas centrā „Rāzna”.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību reitterapijas nodarbību apmaksai. Apmeklējot regulāri reitterapijas nodarbības Ņikita ir kļuvis mierīgāks, saprātīgāks un atjautīgāks. Ir uzlabojusies līdzsvara izjūta. Zēnam ir uzlabojusies saskarsme ar apkārtējiem cilvēkiem un ir pozitīva attieksme pret dzīvniekiem.

Lai gūtu vēlamo rezultātu no reitterapijas nodarbībām tiek rekomendēts saņemt zirgu terapiju 3 reizes nedēļā. Vienas nodarbības izmaksas ir 5 lati.  Mēnesī reitterapijas nodarbības izmaksā 75 lati, ko zēna vecāki šobrīd atļauties apmaksāt paši nevar.

Lai Ņiķita varētu reitterapijas pakalpojumu saņemt gada garumā nepieciešami 900 lati.

 

Palīdzēsim Ņikitam!

 

The Project is placed online on: 01.01.2012

Project completed 31.12.2012

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

3D printeri Ukrainas armijai

For Families in Poverty

For Families with Disabled Children

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 731.94 €