Seko mums Šodien saziedoti jau 22,671.58 €

Atbalsts Nikai Knuplei

Nika ir 5 gadus veca meitenīte, kurai ir nācies ļoti nopietni cīnīties par savu dzīvību. Uzreiz pēc piedzimšanas mazulītei tika konstatēts abpusējs asinsizplūdums smadzenēs, tika veiktas četras operācijas. Nāca nākamais trieciens, kad Nikai uzstādīja diagnozi – bērnu cerebrālā trieka.

Meitenītes fiziskā attīstība ir kavēta. Nika pārvietojas ar staiguļa palīdzību, pati stabili nostāvēt nevar. Ņemot vērā, kādām grūtībām meitenīte saskārusies viņa ir zinātkāra, cītīgi apgūst visu jauno, ir ļoti jauka un mīļa meitenīte.

Nikai jāiemācās noturēt līdzsvaru, stabili nostāvēt un nākotnē staigāt patstāvīgi bez palīglīdzekļiem.

Ģimene vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt Nikai nodrošināt turpmāko rehabilitācijas kursu centrā "Poga". Pēc pirmā saņemtā kursa ir vērojami uzlabojumi Nikas attīstībā. Lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus, terapija jāsaņem regulāri.

Diviem tuvākajiem rehabilitācijas kursiem kopā nepieciešami 5210 eiro. Tas nodrošinās divu mēnešu garumā ik dienu 4 stundu intensīvu rehabilitāciju G-EO System robotāk un īpašajā TheraSuit fizioterapijas sistēmā.

Palīdzēsim Nikai!

Projekts ievietots portālā 02.09.2016

Projekts noslēgts 02.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Justīnei Skrebai

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 617.29 €