Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Miļēnai Maskajevai

Mērķis:  rehabilitācija un ārstniecība Maskavas sv. Lūkasa vārdā nosauktajā bērnu neiroloģijas un epilepsijas institūtā.
Gadā nepieciešams: 2760 latu 
Miļena Maskajeva, dz.g. 2005., Jēkabpils

Miļēnai dzemdību traumas rezultātā ir smags centrālās nervu sistēmas bojājums un krampju sindroms. Bērniņš tikai guļ, sēž ar pieaugušo palīdzību, nerunā. Miļēna visu saprot un var atbildēt ar vārdiem Jā, Nē, Ai. Viņa vienmēr ir smaidīga, centīga un pacietīga meitene un prot piesaistīt sev nepieciešamo uzmanību. Patīk būt kopā ar bērniem un sapņo par kopīgām rotaļām.
Miļēna saņem ārstniecību Maskavas sv. Lūkasa vārdā nosauktajā bērnu neiroloģijas un epilepsijas institūtā. Meitenei ir būtiski uzlabojumi. Epilepsijas lēkmes ir mazinājušās, vispārīgais veselības stāvoklis ir uzlabojies. Miļēna kļuvusi dzīvespriecīgāka un izrāda lielāku interesi par apkārt notiekošo.

Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabošanos ir nepieciešams turpināt ārstniecību Maskavas klīnikā. Gadā nepieciešami 2 ārstniecības kursi, kas kopā izmaksā 2760 latus.
Milēnas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju meitenei veseļoties!

 Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

10 Lapsas Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €