Seko mums Šodien saziedoti jau 506.00 €

Atbalsts Milai Kuzminai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai nepieciešamā summa saziedota.

Mila ir 15 gadus veca pusaudze, kura ir slima kopš bērnības. Meitenei ir bērnu cerebrāla trieka un labās puses hemiparēze. Simptomātiska epilepsija. Jau kopš agras bērnības Milas ikdiena ir ārstniecības un rehabilitācijas nodarbību apmeklēšana, lai varētu sasniegt pēc iespējas labāku veselības stāvokli un meitene būtu neatkarīgāka no citu aprūpes.

Milai ir vāji attīstīta labā roka, staigājot meitene pievelk kāju. Mila mācās 66. speciālajā vidusskolā, 8.klasē. Gan Mila, gan vecāki vēlas, lai Milas dzīve būtu pilnvērtīga. To nevar izdarīt ar vienu vēlēšanos, jo ir vajadzīgas speciālistu rekomendācijas, padomi un nodarbības.

Rehabilitācijas centrā “Poga” Mila regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, kuru laikā tiek pielietota TheraSuit metode. Terapijas rezultātā Mila jūtas stabilāka, kājas kļuvušas stiprākas. Spēj piecelties stāvus neturoties, pārkāpt šķēršļus ceļu locītavu augstumā. Uzlabojies līdzsvars stāvus.

Viena fizioterapijas nodarbība ar TheraSuit elementiem maksā 30 eiro. Gada laikā, lai Milai varētu nodrošināt 50 nodarbības, nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Milai!

Projekts ievietots portālā 16.04.2019

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Albertam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

957 093.41 €