Follow us Today has already donated 1,166.27 €

Atbalsts Milai Kuzminai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai nepieciešamā summa saziedota.

Mila ir 15 gadus veca pusaudze, kura ir slima kopš bērnības. Meitenei ir bērnu cerebrāla trieka un labās puses hemiparēze. Simptomātiska epilepsija. Jau kopš agras bērnības Milas ikdiena ir ārstniecības un rehabilitācijas nodarbību apmeklēšana, lai varētu sasniegt pēc iespējas labāku veselības stāvokli un meitene būtu neatkarīgāka no citu aprūpes.

Milai ir vāji attīstīta labā roka, staigājot meitene pievelk kāju. Mila mācās 66. speciālajā vidusskolā, 8.klasē. Gan Mila, gan vecāki vēlas, lai Milas dzīve būtu pilnvērtīga. To nevar izdarīt ar vienu vēlēšanos, jo ir vajadzīgas speciālistu rekomendācijas, padomi un nodarbības.

Rehabilitācijas centrā “Poga” Mila regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, kuru laikā tiek pielietota TheraSuit metode. Terapijas rezultātā Mila jūtas stabilāka, kājas kļuvušas stiprākas. Spēj piecelties stāvus neturoties, pārkāpt šķēršļus ceļu locītavu augstumā. Uzlabojies līdzsvars stāvus.

Viena fizioterapijas nodarbība ar TheraSuit elementiem maksā 30 eiro. Gada laikā, lai Milai varētu nodrošināt 50 nodarbības, nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Milai!

The Project is placed online on: 16.04.2019

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprāki kopā!

For mums with special children

Dots devējam atdodas

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 754.40 €