Seko mums Šodien saziedoti jau 6,994.70 €

Atbalsts Milai Kuzminai

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 4500 latu
Mila Kuzmina, dz.g. 2003., Rīga

Rēzeknes dzemdību nodaļā septītajā grūtniecības mēnesī piedzima dvīnīši - puika Dmitrijs un meita Mila. Ārsti biji ļoti priecīgi, ka bērnu svars bija atbilstošs – 2200 grami un bērni palika Rēzeknē, kaut gan būtu bijis nepieciešams pārvest uz slimnīcu, kurā ir piemērota terapija un aprīkojums priekšlaicīgi dzimušu bērnu aprūpei.

Diemžēl trešajā dzīves dienā skābekļa nepietiekamības dēļ mazajai Milai sākās krampju lēkmes un bērnus steidzami pārveda uz Jēkabpils slimnīcu. Tomēr bija par vēlu un krampju lēkmes laikā meitenīte ieguva smagu smadzeņu bojājumu kreisajā puslodē. Pēc diagnozes noteikšanas sākas Milas rehabilitācijas un ārstēšanas kursi visās iespējamās Latvijas ārstniecības iestādes – Bērnu slimnīca Vienības gatvē, Vaivari, gan arī speciālās masāžas, fizkultūras kursi. 

Milas diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Viņas ķermeņa labā puse ir vāji attīstīta. Milai nekustas labā rociņa, ir problēmas ar redzi, staigājot viņa pievelk labo kāju.

2008. gada pavasarī ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu bija iespēja saņemt rehabilitāciju Truskavecas klīnikā. Pēc šī kursa meitenei uzlabojās veselības stāvoklis. Viņa iemācījās braukt ar velosipēdu, cenšas nestaigāt uz pirkstgaliem, sāka izmantot savu labo rociņu ikdienas dzīvē. Ārsti apgalvo, ka ir cerība izveseļoties pilnībā, taču nepieciešams regulāri braukt uz rehabilitāciju Truskavecā. Lūdzu palīdziet Milai izveseļoties. Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti būtisks.
Palīdzēsim Milai!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 929.30 €