Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.50 €

Atbalsts Matīsam Šauam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Matīsa rehabilitācijai līdzekļi pietiekoši!

Matīss ir 16 gadīgs pusaudzis. Zēns piedzima vesels, bet 7 mēnešu vecumā saslima un pēc saslimšanas radās nopietnas veselības problēmas. Ārstu noteiktā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Šobrīd zēnam ir runas un kustību traucējumi.

Neskatoties uz savu slimību, Matīss intelektuāli ir ļoti attīstīts zēns. Matīsu interesē grāmatas, patīk tehnika, braukt ar speciālo velosipēdu, peldēt, datorspēles, apmeklēt kino un teātra izrādes, patīk mūzika – Dons, Prāta vētra, Latvian Voices, Instrumenti,  iespēju robežās apmeklē šo izpildītāju koncertus.  Labprāt skatās hokeja pārraides un iespēju robežās apmeklē hokeja spēles.

Matīss regulāri saņem rehabilitāciju un katru gadu uzlabojas zēna fiziskais stāvoklis. Arī runas spējas ir atgūtas, cēlusies zēna pašapziņa un komunikācijas spējas ar apkārtējiem.

Zēns jau saņēmis rehabilitāciju centrā “Poga” un rezultāti ir ļoti iepriecinoši! Arī šogad jāturpina iesāktais un speciālisti nozīmējuši intensīvu Therausit 3 rehabilitācijas kursu ar īpašu tērpu. 57 nodarbības izmaksā 1710 eiro. Vēl kursa laikā nepieciešamas 4 ergoterapijas nodarbības un neirologa konsultācija. Kopējā summa, kas nepieciešama, ir 1825 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

Projekts ievietots portālā 11.01.2017

Projekts noslēgts 19.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Suns - vairāk kā draugs

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.64 €