Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Atbalsts Matīsam Parcānam

Matīss ir 16 gadus vecs pusaudzis. Zēns piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus. Matīsam ārstu uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Zēnam traucētas daudzas organisma funkcijas. Viņam ir grūtības ar uztveri, staigāšanu, viņš nerunā. Tāpēc vajadzīga pastāvīga asistēšana pašaprūpē. Šovasar ar ziedotāju atbalstu Matīsam tika izgatavotas sarežğītas kāju ortozes , kas palīdz staigāšanai un stāvēšanai. Pateicoties tam, Matīsam ir vieglāk apgūt staigāšanu ar palīgierīcēm un tas nesagādā sāpes kājām. Tas ir neatlaidīgs ikdienas darbs, kas prasa lielu pacietību. Matīss regulāri saņem rehabilitācijas pakalpojumus centrā Poga. Lai vecinātu jaunas iemaņas un noturētu sasniegtos rezultātus, jāturpina iesāktais darbs, un ir nepieciešama speciālistu palīdzība šajā  procesā.

2020.gadā Matīsam centrā Poga plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi, izmantojot TheraSuit metodi, kā arī ergoterapijas nodarbības un regulāras fizioterapijas nodarbības 1 reizi nedēļā. Matīsa terapiju nodrošināšanai gadā kopā nepieciešami 2470 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

 

Projekts ievietots portālā 26.11.2019

Projekts noslēgts 14.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Grāmatu starts

Bērna sargeņģelis

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 158.70 €