Follow us Today has already donated 110.00 €

Atbalsts Matīsam Parcānam

Matīss ir 16 gadus vecs pusaudzis. Zēns piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus. Matīsam ārstu uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Zēnam traucētas daudzas organisma funkcijas. Viņam ir grūtības ar uztveri, staigāšanu, viņš nerunā. Tāpēc vajadzīga pastāvīga asistēšana pašaprūpē. Šovasar ar ziedotāju atbalstu Matīsam tika izgatavotas sarežğītas kāju ortozes , kas palīdz staigāšanai un stāvēšanai. Pateicoties tam, Matīsam ir vieglāk apgūt staigāšanu ar palīgierīcēm un tas nesagādā sāpes kājām. Tas ir neatlaidīgs ikdienas darbs, kas prasa lielu pacietību. Matīss regulāri saņem rehabilitācijas pakalpojumus centrā Poga. Lai vecinātu jaunas iemaņas un noturētu sasniegtos rezultātus, jāturpina iesāktais darbs, un ir nepieciešama speciālistu palīdzība šajā  procesā.

2020.gadā Matīsam centrā Poga plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi, izmantojot TheraSuit metodi, kā arī ergoterapijas nodarbības un regulāras fizioterapijas nodarbības 1 reizi nedēļā. Matīsa terapiju nodrošināšanai gadā kopā nepieciešami 2470 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

 

The Project is placed online on: 26.11.2019

Projekts noslēgts 14.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help POGA grow!

Let’s help little hearts

Es apņemos

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

797 002.57 €