Seko mums Šodien saziedoti jau 4,464.00 €

Atbalsts Marijai Žarkevičai

Mērķis: reitterapija un velotrenažieris
Gadā nepieciešami: 1838 lati

Marija Žarkeviča, dz.g. 2005., Rīga

Marija piedzima maziņa ar svaru 1400 grami. Kad meitenīte paaugās ārsti uzstādīja diagnozi - bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija.
Marijai 2011. gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā tika veikta kreisās gūžas rekonstrukcijas, muskuļu kontraktūru pagarināšanas operācija.
Marija nevar paiet ar savām kājiņām bez vecāku palīdzības, un tas viņai liedz ļoti daudz iespēju.

Meitene ir ļoti gudra, patīk dziedāt, skaitīt dzejoļus, zīmēt, bet vairāk par visu vēlētos dejot. Marija ļoti labi saprotas ar vienaudžiem un ir ļoti draudzīga, cenšas palīdzēt mammai un māsai cik vien ir viņas spēkos. Dārziņu apmeklē ar patiesu prieku un gandarījumu, un ir ļoti labas atsauksmes no bērnudārza audzinātājām.
Ģimene nav bagāta, bet laimīga, un vislielāko prieku ģimenei sagādātu tas, ja meitiņa spētu staigāt, un rotaļāties kā pārējie bērni.
Ģimenei nav ko ieguldīt, jo tētis ir bezdarbnieks, un mamma strādā par apkopēju un jāaprūpē ir vēl otra meita.

Lai Marijai uzlabotu vispārējo stabilitāti, palielinātu kustību apjomu locītavās, palielinātu muskuļu spēku apakšējās ekstremitātēs ārsti rekomendē lietošanai mājas apstākļos Moto velotrenažieri. Lai nodrošinātu meitenītei rezultatīvu rehabilitācijas procesu ārsti rekomendē arī reitterapiju.

Lai Marijai palīdzētu nepieciešams:
Moto velotrenažieris Patterson Medical – 1588 Ls;
Reitterapija – 250 Ls
Kopējā nepieciešamā summa:  1838 lati.

 

Palīdzēsim Marijai!

 

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Datori Čerņihivas skolēniem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 080.95 €