Follow us Today has already donated 2,922.00 €

Atbalsts Marijai Žarkevičai

Mērķis: reitterapija un velotrenažieris
Gadā nepieciešami: 1838 lati

Marija Žarkeviča, dz.g. 2005., Rīga

Marija piedzima maziņa ar svaru 1400 grami. Kad meitenīte paaugās ārsti uzstādīja diagnozi - bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija.
Marijai 2011. gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā tika veikta kreisās gūžas rekonstrukcijas, muskuļu kontraktūru pagarināšanas operācija.
Marija nevar paiet ar savām kājiņām bez vecāku palīdzības, un tas viņai liedz ļoti daudz iespēju.

Meitene ir ļoti gudra, patīk dziedāt, skaitīt dzejoļus, zīmēt, bet vairāk par visu vēlētos dejot. Marija ļoti labi saprotas ar vienaudžiem un ir ļoti draudzīga, cenšas palīdzēt mammai un māsai cik vien ir viņas spēkos. Dārziņu apmeklē ar patiesu prieku un gandarījumu, un ir ļoti labas atsauksmes no bērnudārza audzinātājām.
Ģimene nav bagāta, bet laimīga, un vislielāko prieku ģimenei sagādātu tas, ja meitiņa spētu staigāt, un rotaļāties kā pārējie bērni.
Ģimenei nav ko ieguldīt, jo tētis ir bezdarbnieks, un mamma strādā par apkopēju un jāaprūpē ir vēl otra meita.

Lai Marijai uzlabotu vispārējo stabilitāti, palielinātu kustību apjomu locītavās, palielinātu muskuļu spēku apakšējās ekstremitātēs ārsti rekomendē lietošanai mājas apstākļos Moto velotrenažieri. Lai nodrošinātu meitenītei rezultatīvu rehabilitācijas procesu ārsti rekomendē arī reitterapiju.

Lai Marijai palīdzētu nepieciešams:
Moto velotrenažieris Patterson Medical – 1588 Ls;
Reitterapija – 250 Ls
Kopējā nepieciešamā summa:  1838 lati.

 

Palīdzēsim Marijai!

 

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Offset your CO2 footprint

For the Hopes of Little Hearts

Safe steps

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 525.59 €