Seko mums Šodien saziedoti jau 4,251.00 €

Atbalsts Maksimam Poļakovam

Mērķis:reitterapija un rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešami: 2346 lati
Maksims Poļakovs, dz. g. 2005., Rīga
Diagnoze  bērnu cerebrālā trieka Maksimam tika uzstādīta viena gada vecumā. Zēnam ir kustību traucējumi un valodas aizture. Maksims apmeklē specializēto bērnudārzu. Maksims ir jauks, dzīvespriecīgs zēns. Zēns prot rāpot, pastāvīgi sēdēt. Turoties pie rokas var iet 5-8 soļus. Patstāvīgi zēns staigāt neprot, bet ļoti to vēlas to darīt.
Ģimene Maksimam regulāri nodrošina nodarbības pie logopēda, ergoterapeita, fizioterapeita, kā arī baseina apmeklējumu un reitterapiju.
Zēns ir saņēmis divus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Zēnam ir veselības uzlabojumi. Maksims tagad pats spēj nostāvēt vairāk kā minūti un spēj veikt dažus soļus.
Zēna veselības uzlabošanai nepieciešams ārstniecības un rehabilitācijas pasākumus turpināt. Diemžēl vecākiem nepietiek līdzekļu, lai varētu nodrošināt nepieciešamo ārstniecību pašu spēkiem.
 Maksima vecāki cer uz brīnumu, ka viņu dēls runās un sāks staigāt.
 Maksims un viņa ģimene ir ļoti pateicīgi visiem, kuri vēlas palīdzēt un dod iespēju Maksimam veseļoties.
Lai Maksimam palīdzētu nepieciešams:
- Rehabilitācijas kurss starptautiskajā rehabiliitācijas klīnikā Truskavecā – 2106 Ls;
- Reitterapija – 240 Ls
Kopējā nepieciešamā summa gadā: 2346 lati.
Palīdzēsim Maksimam!
Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība sirmgalvjiem

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 488 867.95 €