Follow us Today has already donated 0.00 €

Atbalsts Maksimam Poļakovam

Mērķis:reitterapija un rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešami: 2346 lati
Maksims Poļakovs, dz. g. 2005., Rīga
Diagnoze  bērnu cerebrālā trieka Maksimam tika uzstādīta viena gada vecumā. Zēnam ir kustību traucējumi un valodas aizture. Maksims apmeklē specializēto bērnudārzu. Maksims ir jauks, dzīvespriecīgs zēns. Zēns prot rāpot, pastāvīgi sēdēt. Turoties pie rokas var iet 5-8 soļus. Patstāvīgi zēns staigāt neprot, bet ļoti to vēlas to darīt.
Ģimene Maksimam regulāri nodrošina nodarbības pie logopēda, ergoterapeita, fizioterapeita, kā arī baseina apmeklējumu un reitterapiju.
Zēns ir saņēmis divus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Zēnam ir veselības uzlabojumi. Maksims tagad pats spēj nostāvēt vairāk kā minūti un spēj veikt dažus soļus.
Zēna veselības uzlabošanai nepieciešams ārstniecības un rehabilitācijas pasākumus turpināt. Diemžēl vecākiem nepietiek līdzekļu, lai varētu nodrošināt nepieciešamo ārstniecību pašu spēkiem.
 Maksima vecāki cer uz brīnumu, ka viņu dēls runās un sāks staigāt.
 Maksims un viņa ģimene ir ļoti pateicīgi visiem, kuri vēlas palīdzēt un dod iespēju Maksimam veseļoties.
Lai Maksimam palīdzētu nepieciešams:
- Rehabilitācijas kurss starptautiskajā rehabiliitācijas klīnikā Truskavecā – 2106 Ls;
- Reitterapija – 240 Ls
Kopējā nepieciešamā summa gadā: 2346 lati.
Palīdzēsim Maksimam!
Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Linardam Liepiņam

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 430 210.84 €