Seko mums Šodien saziedoti jau 487.81 €

Atbalsts Magdalēnai Smiltniecei

Sirsnīgs paldies! Magdalēnas rehabilitācijai nepieciešamā summa saziedota!

Magdalēnai ir 7 gadi. Meitenīte piedzima priekšlaicīgi un dzemdību procesā tika gūts smadzeņu asinsizplūdums. Tā rezultātā bērnam gada vecumā tika diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Magdalēna ikdienā apmeklē bērnudārzu. Tomēr slimība ir atstājusi sekas meitenītes attīstībā. Magdalēnai nav pilnvērtīga labās puses funkcionēšana, kas rada gaitas defektu un ierobežotu darbību ar labo roku.

Ģimene Magdalēnai regulāri nodrošina fizioterapiju, ergoterapiju, reitterapiju. Meitenīte apmeklē mikrologopēdu un osteopātu. Pēc nepieciešamības tiek iegādāti speciālie apavi un tehniskie palīglīdzekļi.

Magdalēnai centrā "Poga" plānots viens intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kā arī četri uzturošās fizioterapijas kursi. Intensīvā kursa laikā paredzētas “Therasuit 3”nodarbības, kursa izmaksas 1350 eiro.

Četri uzturošās fizioterapijas kursi kopā 48 nodarbības, gadā izmaksā 960 eiro. Magdalēnas terapijām centrā Poga gadā kopā nepieciešamā summa 2310 eiro. Ģimene no saviem līdzekļiem segs pusi nepieciešamo izdevumu par terapijām. No ziedotājiem tiek lūgti 1155 eiro.

Terapijas uzlabo Magdalēnas gaitas un roku darbību, tāpēc ir svarīgi meitenītei nodrošināt regulāru rehabilitāciju. Tas ierobežos tālāku gaitas defektu veidošanos un citu kaulu deformāciju.

Palīdzēsim Magdalēnai!

Projekts ievietots portālā 27.12.2018

Projekts noslēgts 26.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Irēnai

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

POGA uz riteņiem

DOD PIECI 2021

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 640.75 €