Follow us Today has already donated 11,896.00 €

Atbalsts Magdalēnai Smiltniecei

Sirsnīgs paldies! Magdalēnas rehabilitācijai nepieciešamā summa saziedota!

Magdalēnai ir 7 gadi. Meitenīte piedzima priekšlaicīgi un dzemdību procesā tika gūts smadzeņu asinsizplūdums. Tā rezultātā bērnam gada vecumā tika diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Magdalēna ikdienā apmeklē bērnudārzu. Tomēr slimība ir atstājusi sekas meitenītes attīstībā. Magdalēnai nav pilnvērtīga labās puses funkcionēšana, kas rada gaitas defektu un ierobežotu darbību ar labo roku.

Ģimene Magdalēnai regulāri nodrošina fizioterapiju, ergoterapiju, reitterapiju. Meitenīte apmeklē mikrologopēdu un osteopātu. Pēc nepieciešamības tiek iegādāti speciālie apavi un tehniskie palīglīdzekļi.

Magdalēnai centrā "Poga" plānots viens intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kā arī četri uzturošās fizioterapijas kursi. Intensīvā kursa laikā paredzētas “Therasuit 3”nodarbības, kursa izmaksas 1350 eiro.

Četri uzturošās fizioterapijas kursi kopā 48 nodarbības, gadā izmaksā 960 eiro. Magdalēnas terapijām centrā Poga gadā kopā nepieciešamā summa 2310 eiro. Ģimene no saviem līdzekļiem segs pusi nepieciešamo izdevumu par terapijām. No ziedotājiem tiek lūgti 1155 eiro.

Terapijas uzlabo Magdalēnas gaitas un roku darbību, tāpēc ir svarīgi meitenītei nodrošināt regulāru rehabilitāciju. Tas ierobežos tālāku gaitas defektu veidošanos un citu kaulu deformāciju.

Palīdzēsim Magdalēnai!

The Project is placed online on: 27.12.2018

Project completed 26.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Cilvēkos ir spēks!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Palīdzība Ņikitam Bikovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 517.02 €