Follow us Today has already donated 4,041.00 €

Atbalsts Liliānai Cvetkovai

Mērķis: rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 2147 lati

Liliāna Cvetkova, dz.g. 2008., Rīga 

Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, krampju sindroms. Palielināts muskuļu tonuss rokas un kājās. Veikti vairāki rehabilitācijas kursi Latvijā, bet diemžēl nav uzlabojumi. Guļot uz vēdera spēj turēties uz elkoņiem, var pagrozīt galvu uz abām pusēm. Pati nesēž, neveļas, nestaigā. Pa slīpu kalniņu lien uz vēdera. Spēj ar vienu roku pasniegties pēc  mantas, guļot uz vēdera. Intelekts saglabājies, cietusi fiziskā  attīstība. Interesē viss apkārt notiekošais.
Vecāki intensīvi nodarbojas ar meitenīti ik dienu, kā arī apmeklē ārstniecisko vingrošanu.

 Liliāna saņēma rehabilitācijas kursu starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.  Pēc šī kursa ir mazinājies muskuļu tonuss rokās un kājās, var saliekt kājas.
Ģimene  vēlas nodrošināt arī turpmāk iespēju Liliānai saņemt rehabilitācijas kursus. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 2147 lati.

Projekts ievietots portālā: 24.04.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Kara bēgļu atbalstam

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 488 657.95 €