Seko mums Šodien saziedoti jau 1,075.15 €

Atbalsts Līgai Pārslai Frīdmanei

Līga Pārsla Frīdmane, dz.g. 2010., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

2017.gada ziedojumos nepieciešami: 1666 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Līga Pārsla ir enerģiska un dzīvespriecīga meitene. Meitene apmeklē bērnudārzu. Iepriekš meitenīte to nevarēja darīt, jo ilgstoši slimoja.

Jau vairākus gadus ik dienas Līga darbojas pēc Mājas neiroloģiskās rehabilitācijas programmas. Viņai tiek nodrošināta speciāla diēta un medikamenti, lai veicinātu meitenes fizisko attīstību.

Līgai Pārslai ir ļoti lieli sasniegumi gan intelektuālā, gan fiziskā attīstībā. Ir uzlabojusies runas attīstība. Meitene apmeklē dejošanas un mūzikas nodarbības, kuras viņai ļoti patīk.

Lai Līgai veicinātu līdzsvara un koordinācijas attīstību un stiprinātu muskulatūru ir nepieciešamas regulāras osteopāta konsultācijas, peldbaseina apmeklējums un reitterapijas nodarbības.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Līgai Pārslai 2017.gadā varētu nodrošināt:

  • osteopātisko ārstniecību – 840 eiro;
  • peldēšanas nodarbības peldbaseinā – 614 eiro;
  • reitterapija – 275 eiro

Lai nodrošinātu Līgai Pārslai nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus 2017. gadā, kopā nepieciešami 1729 eiro, no kuriem 63 eiro jau ir pieejami no 2016. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1666 eiro.  

Palīdzēsim Līgai Pārslai!

Projekts ievietots portālā 06.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Bērna sargeņģelis

Baltais fonds

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

42 545.92 €