Seko mums Šodien saziedoti jau 1,215.00 €

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā 2023

Jau pirmajās dienās pēc Krievijas plaša mēroga uzbrukuma Ukrainai latvieši devās ukraiņiem palīgā. Ukrainā šobrīd karo vismaz 16 latvieši. Vairāki latvieši karo Karpatska Sič un Ārzemju leģionā, bet mūsējie ir arī Poltavas un Aizkarpatu teritoriālajā aizsardzībā, Čorno Zaporožcu brigādē, Galvenajā izlūkošanas pārvaldē, Speciālajos spēkos un citur. Pavisam karā jau ir piedalījušies vismaz 35 latvieši. Aicinām ziedot, lai palīdzētu nodrošināt latviešu brīvprātīgo ekipēšanai un ikdienas vajadzību nodrošināšanai ar tām lietām, ko Ukraina nespēj nodrošināt. Tiek pirkts viss, sākot ar veļu, beidzot ar automašīnām. Viena karavīra individuāls apģērbs un ekipējums izmaksā vidēji 1000 eiro.

Par saņemto finansējumu tiks iegādātas nepieciešamās lietas latviešu brīvprātīgajiem - siltā veļa, forma, zābaki, guļammaisi, paklāji, kompasi, GPS, katliņi, pārtika, virves, ģeneratori, akumulatori, darbarīki, automašīnas un to nogāde, degviela, auto rezerves daļas un to remonts, dienas un nakts optika, tēmēkļi, rācijas, droni, uzkabes vestes, dunči, lukturi, baterijas un daudzas citas nepieciešamas lietas. Nogādāsim uz Ukrainu mantas, ko šeit ziedos. Pēc nepieciešamības apmaksāsim arī ārstēšanas izdevumus. Tiks iegādāts arī kolektīvais ekipējums, kas nepieciešams vienībām, kur dien latvieši.

Jaunumi un atskaites https://www.facebook.com/latviesiukraina un https://twitter.com/LatviesuU/
Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā 2022, atskaites par ziedojuma izlietojumu var iepazīties šeit
Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība.

Projekts ievietots portālā 14.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Glābsim Kristīnu un Serhii

Twitter konvojs Ukrainai

Mazo sirsniņu cerības

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 782 093.54 €