Follow us Today has already donated 3,271.34 €

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā 2023

Jau pirmajās dienās pēc Krievijas plaša mēroga uzbrukuma Ukrainai latvieši devās ukraiņiem palīgā. Ukrainā šobrīd karo vismaz 16 latvieši. Vairāki latvieši karo Karpatska Sič un Ārzemju leģionā, bet mūsējie ir arī Poltavas un Aizkarpatu teritoriālajā aizsardzībā, Čorno Zaporožcu brigādē, Galvenajā izlūkošanas pārvaldē, Speciālajos spēkos un citur. Pavisam karā jau ir piedalījušies vismaz 35 latvieši. Aicinām ziedot, lai palīdzētu nodrošināt latviešu brīvprātīgo ekipēšanai un ikdienas vajadzību nodrošināšanai ar tām lietām, ko Ukraina nespēj nodrošināt. Tiek pirkts viss, sākot ar veļu, beidzot ar automašīnām. Viena karavīra individuāls apģērbs un ekipējums izmaksā vidēji 1000 eiro.

Par saņemto finansējumu tiks iegādātas nepieciešamās lietas latviešu brīvprātīgajiem - siltā veļa, forma, zābaki, guļammaisi, paklāji, kompasi, GPS, katliņi, pārtika, virves, ģeneratori, akumulatori, darbarīki, automašīnas un to nogāde, degviela, auto rezerves daļas un to remonts, dienas un nakts optika, tēmēkļi, rācijas, droni, uzkabes vestes, dunči, lukturi, baterijas un daudzas citas nepieciešamas lietas. Nogādāsim uz Ukrainu mantas, ko šeit ziedos. Pēc nepieciešamības apmaksāsim arī ārstēšanas izdevumus. Tiks iegādāts arī kolektīvais ekipējums, kas nepieciešams vienībām, kur dien latvieši.

Jaunumi un atskaites https://www.facebook.com/latviesiukraina un https://twitter.com/LatviesuU/
Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā 2022, atskaites par ziedojuma izlietojumu var iepazīties šeit
Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība.

The Project is placed online on: 14.02.2023

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Intai Boterei

For Chronically and Terminally Ill People

UAVs for Ukrainian Armed Forces

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 392.08 €