Follow us Today has already donated 8,969.50 €

Atbalsts Ksenijai Zmičerevskai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina un reitterapija.
Gadā nepieciešami: 2679 lati

Ksenija Zmičerevska, dz. g. 2008., Rīga

Mazā Ksenija ir vienīgais bērniņš ģimenē un pasauli ieraudzīja priekšlaicīgi - 34.grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību. Pēc piedzimšanas Ksenija pārcieta 5 operācijas gastrošīzes jeb diafragmas trūces dēļ, bet vienā no operācijas reizēm iestājās klīniskā nāve.

 

Meitenei ir psihomotorās attīstības aizture. Meitene ieklausās valodā, reaģē uz skaņām, patīk mūzika. Ēdienu joprojām ēd no pudelītes, tikai šķidrā veidā.
Mazā meitenīte savas dzīves pirmajos gados ir pārcietusi daudz. Pateicoties ziedotāju atsaucībai  Ksenijai bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Truskavecā, Ukrainā. Rehabilitācija Ukrainā deva ļoti pozitīvus rezultātus. Tagad Ksenija pati sēž, rāpo, turoties pie rokas var staigāt. Agrāk meitenīte to nespēja.

Reitterapijas nodarbības atstāj pozitīvu iespaidu uz Ksenijas emocionālo un fizisko attīstību. Pēc nodarbībām  meitenīte vienmēr ir ļoti labā noskaņojumā.

Lai turpinātu uzlabot meitenītes veselību, Ksenijai nepieciešams:

-       Rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā - 2479Ls;

-        reitterapija – 200 Ls

Kopējā nepieciešamā summa gadā: 2679 lati.

Palīdzēsim Ksenijai!

 Projekts ievietots portālā: 29.12.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Children With Autism

Palīdzība Sofijai Sirmei

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 936.94 €