Follow us Today has already donated 4,132.60 €

Atbalsts Kristiānai Līvai Polei

Mērķis: ārstniecība un rehabilitācija 
Gadā nepieciešami: 2958 lati

Kristiāna Līva Pole, dz.g. 2000., Garkalnes novads, Berģi

 Autisms, Aspergera sindroms. Smadzeņu darbības traucējumi.
Terapija Kristiānai tiek veikta mājās, balstoties uz „Institutes for Achievement of Human Potential (Filadelfija ASV) programmu.
Kopš 1. septembra uzsākta mājapmācība saskaņā ar IZM programmu 1. klasēm.
Šī programma tiek veikta paralēli augstāk minētā Filadelfijas institūta programmai, kuras pamatuzdevums atjaunot bojāto smadzeņu šūnu darbību.
 Mācību programmu Kristiāna apgūst ar interesi un ar lielām darba spējām. Lasītprasme jau tagad noteikti ir vismaz vienaudžu līmenī, grūtības sagādā matemātika, loģika, cēloņsakarības, sociālās prasmes, koncentrēšanās  uz uzdevumu un saziņas grūtības, kuru cēlonis ir smadzeņu šūnu bojājumi. Kristiānai interesē visas tehniskās lietas, ļoti patīk lasīt.
Ģimenē aug arī vecākā māsa, kura mācās 6. klasē.

Kopš rehabilitācijas sākuma Kristiāna ir bijusi Filadelfijas institūtā četras reizes. Terapija trīs gadu garumā ir veikta mājās saskaņā ar šo programmu. Kopējās izmaksas šo trīs gadu garumā sastāda aptuveni 30 000 latus, kas pilnībā segti no ģimenes līdzekļiem. Mainoties finansiālajām iespējām ģimene meklēja citas iespējas, kā veikt terapiju Latvijas apstākļos.

Ir uzsākta ārstnieciskā programma kā arī citas attīstības programmas Latvijā. 2009. gada rudenī uzsāktas papildus iknedēļas nodarbības mūzikā un mākslā, reitterapijas nodaļas , un 2010. gadā vēl arī neirokorekcijas nodarbības RigaBrain, osteopātijas terapija un apmācība ar Montessori metodiku. Visu nodarbību kopums dod ļoti labus rezultātus.
Kopā gadā nepieciešami 2958 lati.
Ģimene būtu ļoti pateicīgi par sabiedrības atbalstu Kristiānas ārstniecības izmaksu segšanu, jo visu finansēt pašu līdzekļiem ir grūti.
Ar ziedotāju atbalstu jau tika apmaksāts medicīniskā skābekļa un CO2 gāzu maisījuma masku finansēšanas veidā. Paldies!

 Projekts ievietots portālā: 10.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Evitai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 755 635.74 €