Follow us Today has already donated 8,899.50 €

Atbalsts Katrīnai Griščenko

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešami: 2200 lati

Katrīna Griščenko, dz. g. 1999., Rīga
Katrīnai ir bērnu cerebrālā trieka, jaukta forma. Meitenīte pārvietojas izmantojot palīgierīces(staiguļus, riteņkrēslu). Katrīna ir liels malacis. Meitenīte vienmēr ir smaidīga, optimistiski noskaņota un ļoti grib staigāt savām kājiņām.

Katrīna saņem regulārus rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”, ģimene ļoti daudz nodarbojas ar meitu mājas apstākļos un ļoti tic, ka pūles nebūs veltīgas un bērns varēs staigāt.

2011. gadā pirmo reizi ar ziedotāju palīdzību Katrīnai bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.

 Pēc šī kursa Katrīna drošāk stāv kājās un mēģina spert savu pirmo soli. Viņai ir uzlabojušās koordinācijas kustības. Uzlabojumus varēja novērot jau pēc dažām dienām, atgriežoties no klīnikas
Katrīnai noteikti nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss Truskavecā. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību un būs ļoti pateicīgi katram atsaucīgam cilvēkam.

Lai Katrīnai varētu nodrošināt vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
 gadā nepieciešami 2200 lati.

 Palīdzēsim Katrīnai!

Projekts ievietots portālā: 01.11.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Make a Child's Dream Come True!

Glābsim Kristīnu un Serhii

Ukrainas māja Latvijā

For Oncology Patients

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 866.94 €