Seko mums Šodien saziedoti jau 1,378.26 €

Atbalsts Jeļizavetai Dobrovoļskai

Mērķis: Rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 1364 lati

Jeļizaveta Dobrovoļska, dz. g. 2004., Rīga

Meitenīte jau kopš bērnības slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Jeļizavetai ir kustību traucējumi kreisajā rokā un kājā. Jeļizaveta ir ļoti aktīva dzīvespriecīga un mērķtiecīga meitene. Tas palīdz viņai cīnīties ar savu slimību un palikt optimistiskai.
Jeļizavetai patīk mūzika. Viņa mācās spēlēt klavieres un sapņo dziedāt vokālajā ansamblī.

Jeļizavetai veselības stāvoklis ar katru gadu uzlabojas, jo tuvinieki cenšas atbalstīt meitu un izmanto visas iespējas, lai nodrošinātu nepieciešamo ārstniecību.
Regulāri tiek izmantotas Latvijā pieejamās rehabilitācijas metodes. Jeļizaveta regulāri apmeklē baseinu, saņem masāžas un vingrošanas kursus, rehabilitāciju NRC „Vaivari” centrā.

Ģimene par saviem līdzekļiem spējusi nodrošināt četrus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā un vienu ārstniecības kursu klīnikā Evpatorijā. Pateicoties ziedotāju atsaucībai Jeļizavetai  bija iespēja saņemt ārstēšanu Ukrainas klīnikā vēl vienu reizi.

 Jeļizavetai nepieciešams turpināt ārstēšanos. Meitenītes mamma lūdz palīdzību, lai nodrošinātu rehabilitāciju Truskavecas klīnikā. Tieši pēc saņemtās ārstniecības šinī klīnikā meitenītei bija vērojami pozitīvi veselības uzlabojumi.

Rehabilitācijas kursam kopā nepieciešami 2064 lati. Vecāki gatavi daļēji segt izdevumus, kas saistīti ar ārstniecību Truskavecas klīnikā un lūdz ziedotāju atbalstu 1364 latu apmērā.

 Palīdzēsim Jeļizavetai veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Daria Vaseho

Esi piemērs!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 613.60 €