Follow us Today has already donated 2,210.00 €

Atbalsts Jeļizavetai Dobrovoļskai

Mērķis: Rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 1364 lati

Jeļizaveta Dobrovoļska, dz. g. 2004., Rīga

Meitenīte jau kopš bērnības slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Jeļizavetai ir kustību traucējumi kreisajā rokā un kājā. Jeļizaveta ir ļoti aktīva dzīvespriecīga un mērķtiecīga meitene. Tas palīdz viņai cīnīties ar savu slimību un palikt optimistiskai.
Jeļizavetai patīk mūzika. Viņa mācās spēlēt klavieres un sapņo dziedāt vokālajā ansamblī.

Jeļizavetai veselības stāvoklis ar katru gadu uzlabojas, jo tuvinieki cenšas atbalstīt meitu un izmanto visas iespējas, lai nodrošinātu nepieciešamo ārstniecību.
Regulāri tiek izmantotas Latvijā pieejamās rehabilitācijas metodes. Jeļizaveta regulāri apmeklē baseinu, saņem masāžas un vingrošanas kursus, rehabilitāciju NRC „Vaivari” centrā.

Ģimene par saviem līdzekļiem spējusi nodrošināt četrus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā un vienu ārstniecības kursu klīnikā Evpatorijā. Pateicoties ziedotāju atsaucībai Jeļizavetai  bija iespēja saņemt ārstēšanu Ukrainas klīnikā vēl vienu reizi.

 Jeļizavetai nepieciešams turpināt ārstēšanos. Meitenītes mamma lūdz palīdzību, lai nodrošinātu rehabilitāciju Truskavecas klīnikā. Tieši pēc saņemtās ārstniecības šinī klīnikā meitenītei bija vērojami pozitīvi veselības uzlabojumi.

Rehabilitācijas kursam kopā nepieciešami 2064 lati. Vecāki gatavi daļēji segt izdevumus, kas saistīti ar ārstniecību Truskavecas klīnikā un lūdz ziedotāju atbalstu 1364 latu apmērā.

 Palīdzēsim Jeļizavetai veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Violetai Antoņenko

Gaismas ceļš Donbasam

Drones for Ukraine!

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 158 813.59 €