Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Atbalsts īpašajiem bērniņiem

Bērni ar cerebrālo trieku ir Covid-19 riska grupa, jo plaušu nepietiekamas funkcionēšanas dēļ infekcijas gadījumā tas nopietni apgrūtina elpošanu. Tāpēc daudzi vecāki ļoti piesardzīgi plāno rehabilitāciju, un labprāt to nodrošinātu mājas apstākļos, drošā vidē.  Tomēr vecāki nav ārstniecības personas, un pašu spēkiem to nespēj veikt.

Attālināta rehabilitācija nav iespējama, jo šie bērni bez speciālista tiešas asistēšanas nespēj izpildīt vingrojumus.  Centrs “POGA” ir iegādājies īpašus terapeitiskus kostīmus Molli ar 58 elektrodiem, kurus katram pacientam var individuāli pielietot mājas apstākļos.

Lai bērns šādu terapeitisko kostīmu saņemtu lietošanai mājas apstākļos, nepieciešama tikai viena klātienes vizīte. Vienas Molli kursa dienas izmaksas mājas apstākļos ir 7 eiro.

Palīdzēsim Molli kostīmiem nokļūt mājās pie bērniem!

 

Projekts ievietots portālā 10.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

10 Lapsas Ukrainai

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 898.35 €