Follow us Today has already donated 1,305.00 €

Atbalsts īpašajiem bērniņiem

Bērni ar cerebrālo trieku ir Covid-19 riska grupa, jo plaušu nepietiekamas funkcionēšanas dēļ infekcijas gadījumā tas nopietni apgrūtina elpošanu. Tāpēc daudzi vecāki ļoti piesardzīgi plāno rehabilitāciju, un labprāt to nodrošinātu mājas apstākļos, drošā vidē.  Tomēr vecāki nav ārstniecības personas, un pašu spēkiem to nespēj veikt.

Attālināta rehabilitācija nav iespējama, jo šie bērni bez speciālista tiešas asistēšanas nespēj izpildīt vingrojumus.  Centrs “POGA” ir iegādājies īpašus terapeitiskus kostīmus Molli ar 58 elektrodiem, kurus katram pacientam var individuāli pielietot mājas apstākļos.

Lai bērns šādu terapeitisko kostīmu saņemtu lietošanai mājas apstākļos, nepieciešama tikai viena klātienes vizīte. Vienas Molli kursa dienas izmaksas mājas apstākļos ir 7 eiro.

Palīdzēsim Molli kostīmiem nokļūt mājās pie bērniem!

 

The Project is placed online on: 10.11.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Recurrent Help for Jeļena Bolševica

Help in Emergency Situations

Atkārtota palīdzība Inetai Arnoldei

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 893.83 €