Seko mums Šodien saziedoti jau 6,053.74 €

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa ir saziedota.

Ilja ir 12 gadus vecs zēns, kuram uzstādīta diagnoze autisms. Lai palīdzētu dēlam, ģimene ir izmēģinājusi dažādas ārstniecības terapijas. Zēns ir apmeklējis neiropsiholoģisko korekciju un delfīnterapiju.

Ģimene ir pateicīga ziedotājiem par iepriekš sniegto palīdzību Iļjam! Zēns saņēma regulāras nodarbības, izmantojot ABA terapijas metodi. Šī terapija palīdz Iļjam iemācīties komunicēt ar apkārtējo pasauli un veidot sadzīves iemaņas. Iļjam jau ir panākumi komunikācijā, viņam ļoti patīk spēlēt ķerenes, domino, var pacienāt ar kaut ko garšīgu. ABA terapijas speciālisti izstrādājuši speciālu programmu zēnam. Tas nepieciešams tālākai apmācībai un attīstībai. Zēnam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības.

Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā defektologa-logopēda nodarbības, osteopātu un baseinu.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Iļja varētu saņemt 144 ABA terapijas nodarbības gada garumā, tam nepieciešami 2880 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 2880 eiro, no kuriem 592 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2288 eiro.

Palīdzēsim Iļjam!

Projekts ievietots portālā 07.01.2019

Projekts noslēgts 17.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Gaisma mūsu brīvībai!

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 586.72 €