Follow us Today has already donated 1,968.70 €

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa ir saziedota.

Ilja ir 12 gadus vecs zēns, kuram uzstādīta diagnoze autisms. Lai palīdzētu dēlam, ģimene ir izmēģinājusi dažādas ārstniecības terapijas. Zēns ir apmeklējis neiropsiholoģisko korekciju un delfīnterapiju.

Ģimene ir pateicīga ziedotājiem par iepriekš sniegto palīdzību Iļjam! Zēns saņēma regulāras nodarbības, izmantojot ABA terapijas metodi. Šī terapija palīdz Iļjam iemācīties komunicēt ar apkārtējo pasauli un veidot sadzīves iemaņas. Iļjam jau ir panākumi komunikācijā, viņam ļoti patīk spēlēt ķerenes, domino, var pacienāt ar kaut ko garšīgu. ABA terapijas speciālisti izstrādājuši speciālu programmu zēnam. Tas nepieciešams tālākai apmācībai un attīstībai. Zēnam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības.

Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā defektologa-logopēda nodarbības, osteopātu un baseinu.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Iļja varētu saņemt 144 ABA terapijas nodarbības gada garumā, tam nepieciešami 2880 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 2880 eiro, no kuriem 592 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2288 eiro.

Palīdzēsim Iļjam!

The Project is placed online on: 07.01.2019

Projekts noslēgts 17.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let's fill the child's dream!

Friends Scholarship

Sociālais projekts TILTS

Palīdzība Aigaram Mežulim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

563 481.37 €