Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atbalsts Haraldam Zihmanim

Mērķis: Rehabilitācija starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukraina
Nepieciešams: 3000 lati gadā

Haralds Zihmanis, dz. g. 2004, Jelgava

Haraldam uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska  tetraperēze pēc organisma CNS bojājuma.

Haralds dzima priekšlaikus. Viņš dzima 30.grūtniecības nedēļā. Pirmo dzīves mēnesi Haralds kopā ar mammu pavadīja slimnīcā. Septiņu mēnešu vecumā tika konstatēta epilepsija un Westa sindroms.
Slimības rašanās iemesls- priekšlaicīga dzimšana sakarā ar placentas atslāņošanos, kā rezultātā Haralds cieta lielu skābekļa trūkumu, kas izraisīja nopietnus smadzeņu bojājumus.

No 3 mēnešu vecuma Haraldam ir daudz nopietnu nodarbību – fizioterapija, masāžas , nodarbības pie logopēda, defektaloga konsultācijas, ergoterapija, raiterapija, dažadas ūdens procedūras (baseinā un pērļu vannas), mūzikas terapija, velotrenažieris.

Jau otro mācību gadu Haralds Jelgavā apmeklē pirmskolas mācību iestādi Rotaļa, kur ar viņu ikdienā strādā dažadi speciālisti, 1-2 reizes nedēļā vingro pie fizioterapeites Jelgavas poliklīnikas rehabilitācijas nodaļā. Stacionāri un ambulatori Haralds apmeklē ārstniecības kursus Vaivaru nacinālajā rehabilitācijas centrā.

Mūsu ģimene ir pateicīga visiem , kuri atbalsta Haralda rehabilitāciju Truskavecas klīnikā Ukrainā. Truskavecas klīnikā Haralds ir bijis jau 5 reizes un viss kopējais darbs ir nesis mums jau lielus panākumus.

Netlaidīgais darbs , kas veltīts Haralda fiziskai un garīgai izaugsmei ir ar ievērojamiem panākumiem – Haralds ir iemācījies kontrolēt savu galvu, prot līst, mēģina noturēt rāpus pozīciju, īslaicīgi ir gatavs patstāvīgi sēdēt. Kardināli ir uzlabojušās ēšanas prasmes.

Protams, darbs Haralda turpmākai attīstībai it ļoti, ļoti  liels un tikai Jūsu atbalsts un mūsu ģimenes neatlaidība ir Haralda izaugsmes , spēju un prasmju pilnveidotāji.

Ģimenē aug arī Haralda māsiņa Dārta Henriete, kas ir jaunāka par Haraldu un jau neaizstājams un burvīgs palīgs mammai. Taču šī situācija neļauj mammai strādāt algotu darbu. Vienīgais apgādnieks mūsu ģimenē ir tētis Kaspars.  

Lai turpinātu Haralda pilnvērtīgu attīstību mums būtu nepieciešami atkārtoti rehabilitācijas kursi Truskovecas klīnikā un ortopēda konsultācija Minhenē.

Mūsus ģimene no visas sirds pateicas visiem, visiem – zināmajiem un mums nezinājamiem labdariem- mūsu Haralda Eņģeļiem!


Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jānim Lipinskim

Ukrainas cilvēkiem!

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €