Seko mums Šodien saziedoti jau 24,996.58 €

Atbalsts Guntim Matisonam

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 2000 lati

Guntis Matisons, dz. g. 2001., Tukums

Guntis ir saulains bērns - tā bieži vien tiek dēvēti bērni ar Dauna sindromu. Guntis apmeklē Tukuma Speciālo skolu. Mājās zēns labprāt skatās TV, prot sameklēt spēles un mūziku datorā.
Guntim ir ļoti labs kontakts ar mazākiem bērniem, jo viņš ir uzmanīgs un draudzīgs. Kaut arī Guntim ir sava valoda, skolotājas un mamma zēnu saprot.

Īpašas pārmaiņas zēna uzvedībā un runā notika, kad ar fonda Ziedot atbalstu bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo, kur arī izdevās vairāk iegūt informāciju par Gunta  veselības stāvokli.
Pēc delfīnterapijas kursa Gunta valoda ir uzlabojusies. Zēns kļuvis mierīgāks un nosvērtāks.

Tā kā pirmais delfīnterapijas kurss ir devis tik labus rezultātus zēna mamma lūdz ziedotāju atbalstu, lai dēls varētu vēlreiz saņemt delfīnterapiju.
Diemžēl Gunta tētis jau vairākus gadus ir aizsaulē, tādēļ  finansiālais stāvoklis to neļauj izdarīt pašas spēkiem.

 Lai Guntim varētu nodrošināt vienu delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo gadā nepieciešami 2000 lati.

Palīdzēsim Guntim veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Projekts ievietots portālā 02.01.2012

Projekts noslēgts 30.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 461 932.29 €