Follow us Today has already donated 1,204.26 €

Atbalsts Guntim Matisonam

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 2000 lati

Guntis Matisons, dz. g. 2001., Tukums

Guntis ir saulains bērns - tā bieži vien tiek dēvēti bērni ar Dauna sindromu. Guntis apmeklē Tukuma Speciālo skolu. Mājās zēns labprāt skatās TV, prot sameklēt spēles un mūziku datorā.
Guntim ir ļoti labs kontakts ar mazākiem bērniem, jo viņš ir uzmanīgs un draudzīgs. Kaut arī Guntim ir sava valoda, skolotājas un mamma zēnu saprot.

Īpašas pārmaiņas zēna uzvedībā un runā notika, kad ar fonda Ziedot atbalstu bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo, kur arī izdevās vairāk iegūt informāciju par Gunta  veselības stāvokli.
Pēc delfīnterapijas kursa Gunta valoda ir uzlabojusies. Zēns kļuvis mierīgāks un nosvērtāks.

Tā kā pirmais delfīnterapijas kurss ir devis tik labus rezultātus zēna mamma lūdz ziedotāju atbalstu, lai dēls varētu vēlreiz saņemt delfīnterapiju.
Diemžēl Gunta tētis jau vairākus gadus ir aizsaulē, tādēļ  finansiālais stāvoklis to neļauj izdarīt pašas spēkiem.

 Lai Guntim varētu nodrošināt vienu delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo gadā nepieciešami 2000 lati.

Palīdzēsim Guntim veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

The Project is placed online on: 02.01.2012

Project completed 30.12.2012

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Initai Lūkai

For Families with Disabled Children

Palīdzība Reinim Ķerim

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 439.60 €