Seko mums Šodien saziedoti jau 561.00 €

Atbalsts Gundegai Rotbergai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešams: 1400 lati

Gundega Rotberga dz.g. 2002., Sigulda
Gundegai ir reta diagnoze Lisencephaly – Miller Dieker sindroms Pateicoties ziedot.lv un cilvēkiem kas mūs atbalsta un tic, mums ir bijusi iespēja braukt uz Institūtu ASV un saņemt citas dažādas rehabilitācijas.

Tomēr joprojām ir vajadzīga regulāra rehabilitācija, sadarbība ar ārstiem – regulāras konsultācijas, masāžas, vingrošanas, reitterapija. Gadā kopā nepieciešami 1400 lati.

Tagad, joprojām regulāri katru dienu darbojoties, viņas stāvoklis ir uzlabojies – Gundega ir kļuvusi spēcīgāka, krampju lēkmes ir samazinājušās, viņa jūtas labāk, mazinājusies spastika, labāk ēd, ir palielinājies svars, uzlabojušās maņas. Strādājot regulāri ar Gundegu visus šos gadus, Gundega māk lasīt trijās valodās, mēs varam ar viņu sarunāties ar datora palīdzību („facilitated comunication” – metodi), viņa raksta dzejoļus, raksta recenzijas par izlasītām grāmatām, viņai patīk zīmēt. Pateicoties institūta programmai, mums tika dota iespēja iemācīties sazināties ar savu bērnu, un viņai tika dota iespēja izteikt savas domas saviem vecākiem, un ne tikai.

Tētis ģimenē ir vienīgais pelnītājs, mammas dzīve ir 100% pakārtota Gundegai, jo viņai ir vajadzīga palīdzība 24 stundas dienā.

Pateicoties tam, ka Jūs atbalstāt mūsu ģimeni un Gundegu, Jūs dodat mums iespēju uzlabot Gundegas dzīves kvalitāti un arī mūsējo, dodot iespēju Gundegai dzīvi nodzīvot pilnvērtīgāk.

Paldies visiem cilvēkiem, kas ir kopā ar mums gan domās, gan vārdos, gan darbos!


Palīdzēsim Gundegai!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 284.17 €