Seko mums Šodien saziedoti jau 4,596.00 €

Atbalsts Ernestam Gūtmanim

Mērķis: Delfīnterapijas kursi  Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”.
Gadā nepieciešami: 3022 lati. 

Ernests Gūtmanis, dz. g. 2007., Ozolnieku novads

Ernestiņš  ģimenē ir pirmais un pagaidām vienīgais bērniņš – ļoti mīlēts un gaidīts mazulis. Ernests piedzima vesels, auga un attīstījās kā pēc grāmatas. Viena gada un trīs mēnešu vecumā Ernests ļoti smagā formā pārslimoja meningītu ar dažādām blakus komplikācijām, kā rezultātā ļoti nopietni tika bojātas galvas smadzenes.

Ja pirms ļaunās slimības zēns jau skrēja, pats ar dakšiņu ēda un gāja jau dārziņā, tad no slimnīcas mājās Ernests atgriezās pilnīgi nekustīgs, bez acu skata fiksācijas, ar zondes barošanu un krampju lēkmēm.

Šo gadu laikā, veicot nepārtrauktu rehabilitāciju (reitterapija, mūzikas terapija, logopēda, fizioterapeita, ergoterapeita, osteopāta nodarbības, ūdens procedūras, ķermeņa masāža, montesori nodarbības) Ernesta attīstībā ir sasniegts ļoti daudz:
Ernests ir sācis patstāvīgi pārvietoties, fiksē skatienu, atsaucas uz savu vārdiņu, patstāvīgi ēd, izrāda nelielu interesi par rotaļlietām, bet apkārtējās pasaules izzināšanai neizmanto savas rociņas (plaukstiņām nav satvēriena).

Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai Ernestam bija iespēja divas reizes veikt cilmes šūnu terapiju Vācijas klīnikā, pēc kurām bērnam vairs nav krampju lēkmes, ir vieglāk veikt rehabilitāciju, jo ir būtiski uzlabojies uztveres līmenis un interese par apkārtējo vidi.
Lai veicinātu valodas attīstību un uzlabotu koordināciju Ernestam ir ļoti ieteicams delfīnterapijas kurss. Ģimene par saviem līdzekļiem uz delfīnterapiju devās šā gada janvārī un bija ļoti patīkami pārsteigti par to cik labi Ernests sapratās ar delfīniem un strādāja ar treneri baseinā. Iesāktā rehabilitācija jāturpina. Gadā Ernestam būtu nepieciešami divi delfīnterapijas kursi Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”. Kopā 3022 lati.

 Palīdzēsim Ernestam veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 03.03.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 414.78 €