Follow us Today has already donated 836.00 €

Atbalsts Ernestam Gūtmanim

Mērķis: Delfīnterapijas kursi  Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”.
Gadā nepieciešami: 3022 lati. 

Ernests Gūtmanis, dz. g. 2007., Ozolnieku novads

Ernestiņš  ģimenē ir pirmais un pagaidām vienīgais bērniņš – ļoti mīlēts un gaidīts mazulis. Ernests piedzima vesels, auga un attīstījās kā pēc grāmatas. Viena gada un trīs mēnešu vecumā Ernests ļoti smagā formā pārslimoja meningītu ar dažādām blakus komplikācijām, kā rezultātā ļoti nopietni tika bojātas galvas smadzenes.

Ja pirms ļaunās slimības zēns jau skrēja, pats ar dakšiņu ēda un gāja jau dārziņā, tad no slimnīcas mājās Ernests atgriezās pilnīgi nekustīgs, bez acu skata fiksācijas, ar zondes barošanu un krampju lēkmēm.

Šo gadu laikā, veicot nepārtrauktu rehabilitāciju (reitterapija, mūzikas terapija, logopēda, fizioterapeita, ergoterapeita, osteopāta nodarbības, ūdens procedūras, ķermeņa masāža, montesori nodarbības) Ernesta attīstībā ir sasniegts ļoti daudz:
Ernests ir sācis patstāvīgi pārvietoties, fiksē skatienu, atsaucas uz savu vārdiņu, patstāvīgi ēd, izrāda nelielu interesi par rotaļlietām, bet apkārtējās pasaules izzināšanai neizmanto savas rociņas (plaukstiņām nav satvēriena).

Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai Ernestam bija iespēja divas reizes veikt cilmes šūnu terapiju Vācijas klīnikā, pēc kurām bērnam vairs nav krampju lēkmes, ir vieglāk veikt rehabilitāciju, jo ir būtiski uzlabojies uztveres līmenis un interese par apkārtējo vidi.
Lai veicinātu valodas attīstību un uzlabotu koordināciju Ernestam ir ļoti ieteicams delfīnterapijas kurss. Ģimene par saviem līdzekļiem uz delfīnterapiju devās šā gada janvārī un bija ļoti patīkami pārsteigti par to cik labi Ernests sapratās ar delfīniem un strādāja ar treneri baseinā. Iesāktā rehabilitācija jāturpina. Gadā Ernestam būtu nepieciešami divi delfīnterapijas kursi Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”. Kopā 3022 lati.

 Palīdzēsim Ernestam veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 03.03.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Bez Tevis nav uzvaras!

Help for Elderly People

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 567.77 €