Seko mums Šodien saziedoti jau 5,010.13 €

Atbalsts Emīlijai Skudrai

Emīlija Skudra, dz.g. 2007., Rīga
Mērķis: delfīnterapija, fizioterapija, reitterapija
Gadā nepieciešami: 1916 lati

Emīlija ir ļoti pozitīva un smaidīga meitenīte. Emīlijai ir organisks centrālās nervu sistēmas bojājums. Psihomotorās un valodas aizture, sensoneirāla vājdzirdība, autisma iezīmes. Dandy – Walker sindroms.

Jau kopš dzimšanas tiek veikti regulāri rehabilitācijas pasākumi – valsts apmaksātie un arī pašu finansētas nodarbības kā reitterapija, spēļu terapija, osteopāts, logopēds. Tas viss kopumā ir devis Emīlijas attīstībai pozitīvu, bet diemžēl ļoti lēnu dinamiku.

 Emīlija vēl nerāpo, bet ar katru dienu aizvien vairāk interesējas par apkārtējo pasauli. Līdz 2 gadu vecumam izteiktas intereses vispār nebija. Emīlija labprāt runā savā valodā. Viņai patīk stāvēt kājās, pieturoties. Emīlijai ir brālis Eduards, kura mantas Emīliju interesē aizvien vairāk.

Emīlijas tētis kopš 2009. gada strādā jūrā uz kuģa, tāpēc mājās ar bērniem var būt tikai 4 mēnešus gadā. Meitenītes mamma arī strādā, bet līdzekļi nepietiek, lai varētu segt visas izmaksas.  

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt, lai varētu nodrošināt Emīlijas veselībai tik nepieciešamos rehabilitācijas kursus.

 Lai Emīlijai palīdzētu nepieciešams:
-          Delfīnterapijas kurss Ukrainas Bruņoto spēķu zinātniski pētnieciskajā centrā „Valsts Okeanārijs – 700 lati.
-          Fizioterapija(Piklera spēļu terapija) – 880 lati.
-          Reitterapija „Meždruvas- 1” – 336 lati.
Kopējā nepieciešamā summa gadā: 1916 lati.

 Palīdzēsim Emīlijai veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 828.91 €