Seko mums Šodien saziedoti jau 618.00 €

Atbalsts Dominikam Ceram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dominikam nepieciešamā summa ir saziedota.

Dominiks ir 10 gadus vecs zēns, kuram ir autiska spektra traucējumi, garīgā atpalicība. Līdz divu gadu vecumam zēna attīstība noritējusi labi. Divu gadu vecumā zēnam strauji pazuda valoda, parādījās stereotipiskas kustības (visu dienu varēja skraidīt no vienas istabas stūra uz otru, sēžot uz vietas bezgalīgi šūpojās). Novērojot šīs izpausmes zēna vecāki vērsās pie psihiatra, sākās veselības izmeklējumi un pēc pārbaudēm ārsti zēnam uzstādīja diagnozi – atipisks autisms. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Dominikam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam ievērojami uzlabojās komunikācijas spējas un runa, kas pozitīvi ietekmēja skolas gaitas. Papildus mācībām skolā Dominiks apmeklē psihologa nodarbības, baseina apmeklējumu un vingrošanas skolas apmeklēšanu. Ģimene izmanto visas iespējas, lai veicinātu Dominika attīstību. Psihoemocionālā stāvokļa un runas attīstības veicināšanai Dominikam tiek rekomendēts atkārtots delfīnterapijas kurss.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1140 eiro, no kuriem 224 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 916 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un uzturēšanās izdevumus.

Palīdzēsim Dominikam!

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 10.04.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Markusam Lauskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

576 594.06 €