Follow us Today has already donated 50.00 €

Atbalsts Dominikam Ceram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dominikam nepieciešamā summa ir saziedota.

Dominiks ir 10 gadus vecs zēns, kuram ir autiska spektra traucējumi, garīgā atpalicība. Līdz divu gadu vecumam zēna attīstība noritējusi labi. Divu gadu vecumā zēnam strauji pazuda valoda, parādījās stereotipiskas kustības (visu dienu varēja skraidīt no vienas istabas stūra uz otru, sēžot uz vietas bezgalīgi šūpojās). Novērojot šīs izpausmes zēna vecāki vērsās pie psihiatra, sākās veselības izmeklējumi un pēc pārbaudēm ārsti zēnam uzstādīja diagnozi – atipisks autisms. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Dominikam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam ievērojami uzlabojās komunikācijas spējas un runa, kas pozitīvi ietekmēja skolas gaitas. Papildus mācībām skolā Dominiks apmeklē psihologa nodarbības, baseina apmeklējumu un vingrošanas skolas apmeklēšanu. Ģimene izmanto visas iespējas, lai veicinātu Dominika attīstību. Psihoemocionālā stāvokļa un runas attīstības veicināšanai Dominikam tiek rekomendēts atkārtots delfīnterapijas kurss.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1140 eiro, no kuriem 224 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 916 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un uzturēšanās izdevumus.

Palīdzēsim Dominikam!

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 10.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help the animals

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Mummy, I love you!

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

696 034.76 €