Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Atbalsts Diānai Pavlovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiemm! Diānai nepieciešamā summa saziedota.

Diāna ir draudzīga un komunikabla 12 gadus veca meitene. Meitenei ir pshihomotorās attīstības aizture, agrīns centrālās nervu sistēmas bojājums, pirmās hromosomas īsā pleca subtelomēra rajona delēcija un valodas attīstības traucējumi un uzvedības traucējumi.

Lai arī ikdienā vecāki saprot Diānas vajadzības, tomēr meitenei ir grūtības veidot saskarsmi ar apkārtējiem. Nabadzīgās valodas dēļ, Diāna nevar veidot draudzīgas attiecības ar citiem bērniem. Meitene izrunā tikai atsevišķus vārdus, bet teikumus neveido. Diāna apmeklē skolu un mācās pēc speciālās programmas.

Lai veicinātu Diānas fizisko un garīgo attīstību, jau kopš dzimšanas ar meiteni strādā dažādi speciālisti. Ar līdzcilvēku palīdzību Diāna ir saņēmusi vairākus delfīnterapijas kursus. Šī terapija ir sekmējusi bērna vispārējo attīstību, kā arī nedaudz uzlabojusi runas attīstību. Diānas mazās uzvaras ļoti priecē vecākus.

Meitenes aprūpe prasa lielu pacietību un smaga darba, bet ģimene dienu no dienas ar mīlestību sniedz atbalstu meitenei. Diānas mammas strādā tikai pusi dienas, jo meitai nepieciešama pastāvīga uzmanība. Ģimene apmaksā higiēnas preces, fizioterapiju, logopēdu, mākslas terapiju un reitterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 7 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1006 eiro, no kuriem 202 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 804 eiro.

Ģimene izsaka sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem par palīdzību!

Palīdzēsim Diānai!

Projekts ievietots portālā 08.04.2019

Projekts noslēgts 02.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €