Follow us Today has already donated 2,120.45 €

Atbalsts Diānai Pavlovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiemm! Diānai nepieciešamā summa saziedota.

Diāna ir draudzīga un komunikabla 12 gadus veca meitene. Meitenei ir pshihomotorās attīstības aizture, agrīns centrālās nervu sistēmas bojājums, pirmās hromosomas īsā pleca subtelomēra rajona delēcija un valodas attīstības traucējumi un uzvedības traucējumi.

Lai arī ikdienā vecāki saprot Diānas vajadzības, tomēr meitenei ir grūtības veidot saskarsmi ar apkārtējiem. Nabadzīgās valodas dēļ, Diāna nevar veidot draudzīgas attiecības ar citiem bērniem. Meitene izrunā tikai atsevišķus vārdus, bet teikumus neveido. Diāna apmeklē skolu un mācās pēc speciālās programmas.

Lai veicinātu Diānas fizisko un garīgo attīstību, jau kopš dzimšanas ar meiteni strādā dažādi speciālisti. Ar līdzcilvēku palīdzību Diāna ir saņēmusi vairākus delfīnterapijas kursus. Šī terapija ir sekmējusi bērna vispārējo attīstību, kā arī nedaudz uzlabojusi runas attīstību. Diānas mazās uzvaras ļoti priecē vecākus.

Meitenes aprūpe prasa lielu pacietību un smaga darba, bet ģimene dienu no dienas ar mīlestību sniedz atbalstu meitenei. Diānas mammas strādā tikai pusi dienas, jo meitai nepieciešama pastāvīga uzmanība. Ģimene apmaksā higiēnas preces, fizioterapiju, logopēdu, mākslas terapiju un reitterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 7 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1006 eiro, no kuriem 202 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 804 eiro.

Ģimene izsaka sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem par palīdzību!

Palīdzēsim Diānai!

The Project is placed online on: 08.04.2019

Projekts noslēgts 02.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Georgijam Mihailovam

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

Bērna sargeņģelis

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

163 857.66 €