Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Atbalsts Diānai Krauklei

Diāna ir smaidīga un ļoti draudzīga 15 gadus veca jauniete. Kopš bērnības Diānai uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Meitene staigā pati, bet ir nopietni līdzsvara un koordinācijas traucējumi.

Diāna mācās Rīgas 66.vidusskolā. Mācībās meitene ir sekmīga un apņēmības pilna. Diānai ir savi sapņi un nākotnes mērķi. Diāna saprot, ka sasniegt dzīvē nospraustos mērķus viņa var sasniegt tikai, uzlabojot savu fizisko stāvokli. Ārpus mācību procesa Diāna ik dienu apmeklē fizioterapijas nodarbības, reitterapiju, peldēšanas nodarbības. Reizi gadā meitene saņem 19 dienu intensīvu rehabilitācijas kursu centrā Poga. Rezultāti ir! Apstāties nedrīkst!

Terapiju izmaksas tiek segtas no ģimenes līdzekļiem, gan sabiedrības ziedojumiem, kā arī valsts atbalsts iespēju robežās.

Ģimene vēršas pie sabiedrības ar lūgumu atbalstīt Diānu, lai 2018.gadā meitenei varētu nodrošināt:

  • 19 dienu intensīvu rehabilitācijas kursu. Kursa laikā paredzēts  Therasuit3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, ergoterapija, neirologa un osteopāta konsultācijas- 2625 eiro;
  • regulāras fizioterapijas nodarbības 1 reizi nedēļā, laika periodā 11 mēneši – 880 eiro.

Lai nodrošinātu Diānai nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus kopā nepieciešami 3505 eiro.

Ģimene izsaka pateicību visiem ziedotājiem par jau sniegto atbalstu! Diānas ģimene cer uz ziedotāju atsaucību arī turpmāk, lai palīdzētu Diānai kļūt stiprākai!

Palīdzēsim Diānai! 

Projekts ievietots portālā 25.10.2017

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Matīsam Parcānam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Draugu stipendija

Palīdzība Ornelai Dančenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

443 397.76 €