Follow us Today has already donated 0.00 €

Atbalsts Diānai Krauklei

Diāna ir smaidīga un ļoti draudzīga 15 gadus veca jauniete. Kopš bērnības Diānai uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Meitene staigā pati, bet ir nopietni līdzsvara un koordinācijas traucējumi.

Diāna mācās Rīgas 66.vidusskolā. Mācībās meitene ir sekmīga un apņēmības pilna. Diānai ir savi sapņi un nākotnes mērķi. Diāna saprot, ka sasniegt dzīvē nospraustos mērķus viņa var sasniegt tikai, uzlabojot savu fizisko stāvokli. Ārpus mācību procesa Diāna ik dienu apmeklē fizioterapijas nodarbības, reitterapiju, peldēšanas nodarbības. Reizi gadā meitene saņem 19 dienu intensīvu rehabilitācijas kursu centrā Poga. Rezultāti ir! Apstāties nedrīkst!

Terapiju izmaksas tiek segtas no ģimenes līdzekļiem, gan sabiedrības ziedojumiem, kā arī valsts atbalsts iespēju robežās.

Ģimene vēršas pie sabiedrības ar lūgumu atbalstīt Diānu, lai 2018.gadā meitenei varētu nodrošināt:

  • 19 dienu intensīvu rehabilitācijas kursu. Kursa laikā paredzēts  Therasuit3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, ergoterapija, neirologa un osteopāta konsultācijas- 2625 eiro;
  • regulāras fizioterapijas nodarbības 1 reizi nedēļā, laika periodā 11 mēneši – 880 eiro.

Lai nodrošinātu Diānai nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus kopā nepieciešami 3505 eiro.

Ģimene izsaka pateicību visiem ziedotājiem par jau sniegto atbalstu! Diānas ģimene cer uz ziedotāju atsaucību arī turpmāk, lai palīdzētu Diānai kļūt stiprākai!

Palīdzēsim Diānai! 

The Project is placed online on: 25.10.2017

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Physical therapy for children in Latvia

Help young people with serious health problems

Palīdzība Markusam Bērziņam

Doctor "POGA" (Button)

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

443 377.76 €