Seko mums Šodien saziedoti jau 478.00 €

Atbalsts Daniilam Greiškānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Daniilam nepieciešamā summa ir saziedota.

Divpadsmit gadus vecajam Daniilam ir agrīnās bērnības autisms, vidēji smagas garīgās atpalicības pakāpē. Runas attīstības traucējumi, hiperaktivitāte.

Daniils mācās Rīgas 3. speciālajā pamatskolā 6. klasē, skolu apmeklē ar prieku. Bērna attīstībā ir ieguldīts liels darbs un tas ir nesis pozitīvus augļus. Daniils runā, kaut arī sākotnēji prognozes par zēna attīstību bija drūmas. Zēns labprāt sācis komunicēt ar bērniem, ir uzlabojusies atmiņa, bet pastāv mehānisks raksturs, ne vienmēr prot pareizi saprast jautājumu un atbildēt uz to.

Psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, hiperaktivitātes samazināšanai un koncentrēšanās spēju uzlabošanai, neirologs zēnam rekomendē turpināt delfīnterapiju. Ar ziedotāju atbalstu Daniils ir saņēmis 3 delfīnterapijas kursus. Delfīnterapija un ikdienā regulāri saņemtās attīstošās nodarbības zēnam veicinājušas progresu mācību procesā.

Daniila māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu 10 defīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā, uzturēšanās (naktsmītne) un ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1466 eiro, no kuriem 330 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1136 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma audzina Daniilu viena. Ģimene segs izmaksas par vīzām.

Palīdzēsim Daniilam!

 

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 08.04.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

576 454.06 €