Follow us Today has already donated 50.00 €

Atbalsts Daniilam Greiškānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Daniilam nepieciešamā summa ir saziedota.

Divpadsmit gadus vecajam Daniilam ir agrīnās bērnības autisms, vidēji smagas garīgās atpalicības pakāpē. Runas attīstības traucējumi, hiperaktivitāte.

Daniils mācās Rīgas 3. speciālajā pamatskolā 6. klasē, skolu apmeklē ar prieku. Bērna attīstībā ir ieguldīts liels darbs un tas ir nesis pozitīvus augļus. Daniils runā, kaut arī sākotnēji prognozes par zēna attīstību bija drūmas. Zēns labprāt sācis komunicēt ar bērniem, ir uzlabojusies atmiņa, bet pastāv mehānisks raksturs, ne vienmēr prot pareizi saprast jautājumu un atbildēt uz to.

Psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, hiperaktivitātes samazināšanai un koncentrēšanās spēju uzlabošanai, neirologs zēnam rekomendē turpināt delfīnterapiju. Ar ziedotāju atbalstu Daniils ir saņēmis 3 delfīnterapijas kursus. Delfīnterapija un ikdienā regulāri saņemtās attīstošās nodarbības zēnam veicinājušas progresu mācību procesā.

Daniila māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu 10 defīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā, uzturēšanās (naktsmītne) un ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1466 eiro, no kuriem 330 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1136 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma audzina Daniilu viena. Ģimene segs izmaksas par vīzām.

Palīdzēsim Daniilam!

 

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 08.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

696 034.76 €