Follow us Today has already donated 5,094.70 €

Atbalsts Danai Kadekai

Mērķis: rehabilitācija „Bērnu klīniskajā sanatorijā „Evpatorija”, Krima

Gadā nepieciešami: 1050 lati

Dana Kadeka, dz.g. 2007

 

Mazajai Danai tagad ir trīs gadiņi. Dana slimo ar reti sastopamu ģenētisku slimību- spinālo muskuļu atrofija, kuras galvenais simptoms ir muskuļu vājums, kas Danas gadījumā izpaužas kā nespēja rāpot un staigāt.

 Kaut arī Dana slimo ar ļoti smagu slimību, viņa ir intelektuāli gudra un attīstīta meitene, kura par visu vairāk vēlas skriet pati savām kājiņām.

 Ir izieti neskaitāmi rehabilitācijas kursi un Danas kājiņas kļūst aizvien stiprākas, taču mazajai Danai ir nepieciešamas vēl ļoti daudzas rehabilitācijas tepat Latvijā, gan ārpus tās, lai uzlabotu roku un plecu daļas muskulatūru. Dana ar palīdzību spēj nostāvēt un pat spert solīšus, taču muskuļu spēks rokās viņai neļauj pašai piecelties.

Danai reizi gadā nepieciešams rehabilitācijas kurss „Bērnu klīniskajā sanatorijā „Evpatorija”, Krimā. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1050 lati.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu. Palīdzēsim Danai veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 28.12.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Valkas novads Ukrainas bērniem

3D printeri Ukrainas armijai

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Diānai Boļšakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 029.30 €